Kampanie Leadowe

Leady to informacje kontaktowe dotyczące konkretnych klientów, zarówno osób jak i firm, które wykazują zainteresowanie zakupem określonych produktów lub usług. Zbierane są w celu umożliwienia prowadzenia skutecznych działań sprzedażowych, pomagając w nawiązaniu i rozwinięciu relacji z potencjalnymi klientami.

Pozyskuj Leady z wielu źródeł i obsługuj je w jednym miejscu

Scal wszystkie formy kontaktu i pisz z klientami w jednej aplikacji.


Nasze implementacje umożliwią Ci efektywne pozyskiwanie leadów wysokiej jakości z różnorodnych źródeł, takich jak własna strona internetowa czy kampanie reklamowe w mediach społecznościowych.

 

 Dzięki nam będziesz w stanie skutecznie sortować potencjalnych klientów oraz zachować pełną kontrolę nad każdym etapem procesu sprzedażowego korzystając z jednej aplikacji. Scal wszystkie formy kontatku i miej je w jednym miejscu

Nawiązuj stały kontakt z klientam dzięki automatyzacji SMS oraz E-mail

Tworzymy narzędzia automatyzacji, które umożliwiają automatyczny kontakt z klientem zarówno poprzez wiadomości SMS, jak i e-maile. Nasze rozwiązania pozwalają na przypominanie klientom o umówionych spotkaniach zapisanych w kalendarzu oraz wysyłanie nowo pozyskanym klientom wartościowych informacji, takich jak nasze osiągnięcia czy przykładowe efekty pracy. Dzięki temu efektywnie zminimalizujesz czas poświęcany na ręczne wysyłanie komunikatów, umożliwiając skoncentrowanie się na istotnych aspektach pracy.